Obraz na plátne - Flowers on Water Level II - Rozmery (šírka x výška): 80x60 cm

(2)

13 bodov do vernostného systému


Zahaľte svoj interiér do kvetinovej záplavy pomocou obrazu Flowers on Water Level II na kvalitnom vliesovom plátne! Najrôznejšie druhy kvetov vás budú tešiť po celý deň, nevädnú a nepotrebujú žiadnu starostlivosť. Budú perfektne ladiť do vybranej miestnosti, navyše ich môžete rôzne kombinovať. Teraz sa len rozhodnúť, či si zaobstaráte obraz plný ruží, ľalií, tulipánov, lúčnych kvetov či iných kvetov zo širokej ponuky? viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: PP2653O6 Kategórie: Obrazy kvety

52 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Flowers on Water Level IIbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Flowers on Water Level II je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Šedá Hnedá
Motívy
květiny, láska, voda
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
40x40 cm, 60x40 cm, 80x60 cm, 80x80 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny