Obraz na plátne - Butterfly in Golden Tones II - Rozmery (šírka x výška): 100x75 cm

-50% Výpredaj GLIXmánia

7 bodov do vernostného systému


Obraz na vliesovom plátne Butterfly in Golden Tones II s nádherným vyobrazením zvieraťa či zvierat je výborným doplnkom do každého interiéru. Hodí sa do akejkoľvek miestnosti v dome, prináša energiu, romantiku aj tajomnosť. Vyberať môžete z mnohých rôznych zvierat, domácich, africkým, z podmorského sveta či polárnych kruhov. Ktoré zviera bude vášmu srdcu najbližší? viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: PP288O1 Kategórie: Obrazy zvieratá

30 EUR s DPH Pôvodná cena 60 EUR, Ušetríte 50% (30 EUR)


Skladom Objednávky prijaté po 15:00 odosielame nasledujúci pracovný deň
ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Butterfly in Golden Tones IIbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Butterfly in Golden Tones II je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Čierna viacfarebná
Motívy
motýle
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny