Obraz na plátne - Black and White New York Bridge - Rozmery (šírka x výška): 2 x 30x40 / 2 x 20x40 / 1 x 20x50 cm

14 bodov do vernostného systému


Obraz mesta na kvalitnom vliesovom plátne Black and White New York Bridge vám umožní ponoriť sa do ruchu veľkomesta, bez toho aby ste museli vykročiť z vášho bytu. Neutíchajúci život veľkých miest u vás doma v podobe atraktívneho obrazu na plátne bude príjemným spestrením. Vyberať môžete z romantických či energizujúcich podôb metropol aj menších miest, ktorá sa skôr pýši romantickým zákutiam a tajomnými uličkami. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: PS1847S19 Kategórie: Obrazy mesta

56 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Black and White New York Bridgebude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Black and White New York Bridge je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Čierna Šedá
Motívy
most, mrakodrapy, mesto, New York, noc, rieka
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
2 x 30x40 / 2 x 20x40 / 1 x 20x50 cm, 2 x 40x60 / 2 x 30x80 / 1 x 30x100 cm
Typ obrazu
päťdielny