Obraz na plátne - Black and White Decoration II - Rozmery (šírka x výška): 3 x 30x100 cm

22 bodov do vernostného systému


Obraz na vliesovom plátne v štýle retro Black and White Decoration II sa neustále vracia do módy a je obľúbeným zdrojom spomienok na to naozaj dôležité v našom živote. Retro spravidla oslavuje remeselnú prácu, prírodu, zásadné veci v živote, ako je láska či domov. Pripomínajte si každý deň svoje vlastné priority a tešte sa obrazom, ktorý vás na prvý pohľad upokojí a vnesie do vášho života príjemnú pohodu. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: PS11948S3 Kategórie: Retro obrazy

88 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

GLIX

GLIX

Obraz na stenu Black and White Decoration IIbude ozdobou každej miestnosti.

Veľmi kvalitné polyesterové plátno s hmotnosťou 280g/m2 je na nerozoznanie od klasických maliarskych plátien. Polyesterové plátno neabsorbuje vlhkosť miestnosti a preto zostane pevné a napnuté na ráme. Jasné farby, ostré detaily a nulový zápach garantuje najmodernejšie technológie latexového tlače HP EcoLatex.

Kvalitné materiály.

Plátno je ručne natiahnuté cez pevné MDF rámy, s dokonalým spojením a záhyby, pred starostlivým zabalením. Všetky obrazy na plátne značky GLIX sú dodávané s kovovým závesným háčikom, ktorý je vopred pripevnený na rám a preto je obraz pripravený na okamžité zavesenie. Obraz na plátne Black and White Decoration II je potlačený aj po stranách a tým vytvára plastický efekt, ktorý dá vášmu interiéru úplne novú tvár.

Široká ponuka originálnych motívov.

Pod našou značkou GLIX teraz ponúkame viac ako 2500 obrazov s obľúbenými motívmi prirody, mest, záťišie, kvetov či zvierat. Nájdete u nás abstraktné, retro či street art obrazy. V detských izbách potom nesmie chýbať originálna licencovana kolekcia Disney, Marvel a Star Wars.

Parametre

Farba
Biela Čiernobiela Čierna
Motívy
nápisy, retro
Materiál
Polyesterové plátno 260g/m2
Rozmery (šírka x výška)
3 x 30x100 cm, 25x35 cm, 50x70 cm, 60x40 cm, 80x60 cm, 100x75 cm
Typ obrazu
jednodielny