Obraz na korku - Orbis Terrarum [Cork Map] - Rozmery (šírka x výška): 120x80 cm

(1)

17 bodov do vernostného systému


Obraz na korku je výrobok pre tých, ktorí hľadajú originálne dekorácie na stenu. Vďaka ekologickému materiálu a zaujímavému vzoru sa obyčajná korková nástenka zmení na štýlový doplnok, ktorý môžete využiť rôznymi spôsobmi. Na obrazy na korku môžete pripínať pripináčiky, označiť navštívené miesta na mape alebo pripnúť poznámky. Obraz na korku je oveľa ľahšia ako tradičné nástenné dekorácie. Vďaka tomu ozdobné korkové nástenky môžu visieť na ľubovoľnom mieste vo Vašom byte alebo kancelárii. Plátno s tlačou sa nanáša na korkovú dosku. Vďaka tomu sa tlač vyznačuje výraznými farbami a zachytáva aj tie najjemnejšie detaily. Pripnite k nemu pripináčiky alebo poznámky a vytvorte si svoj individuálny dizajn na stene! viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-Pinnwand603xl99 Kategórie: Nástenky mapa sveta, mapa Európy, strom života

68 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 7

Benefity obrazu

Dekoratívne nástenky sú vysoko kvalitné a luxusné dekorácie do vášho interiéru. Ponúkame celý rad veľmi zaujímavých motívov, ktoré skrášlia a zútulnia váš domov i kanceláriu. Nástenky majú aj praktické využitie.

Nástenku s potlačenými bokmi netreba dodatočne rámovať a je preto ihneď pripravená na zavesenie. Môžete ju využiť na označenie miest, ktoré chcete navštíviť alebo pripnutie fotografií z Vašich ciest.

Parametre

Kategória
Dekoratívne nástenky
Farba
Červená viacfarebná
Motívy
kontinenty, mapa, nápisy, oceán, svet, v angličtine
Materiál
Korková doska, Vliesové plátno (Canvas)
Rozmery (šírka x výška)
90x60 cm, 120x80 cm
Typ obrazu
jednodielny
Rám
blindrám štandard