13 bodov do vernostného systému

Obraz na korku je výrobok pre tých, ktorí hľadajú originálne dekorácie na stenu. Vďaka ekologickému materiálu a zaujímavému vzoru sa obyčajná korková nástenka zmení na štýlový doplnok, ktorý môžete využiť rôznymi spôsobmi. Na obrazy na korku môžete pripínať pripináčiky, označiť navštívené miesta na mape alebo pripnúť poznámky. Obraz na korku je oveľa ľahšia ako tradičné nástenné dekorácie. Vďaka tomu ozdobné korkové nástenky môžu visieť na ľubovoľnom mieste vo Vašom byte alebo kancelárii. Plátno s tlačou sa nanáša na korkovú dosku. Vďaka tomu sa tlač vyznačuje výraznými farbami a zachytáva aj tie najjemnejšie detaily. Pripnite k nemu pripináčiky alebo poznámky a vytvorte si svoj individuálny dizajn na stene! viac

Výrobca: Bimago Kód: PBA2-Pinnwand368

52 EUR s DPH
Spresnite výber produktu.
Varianta neexistuje

ks

Alternatívne produkty

Benefity obrazu

Dekoratívne nástenky sú vysoko kvalitné a luxusné dekorácie do vášho interiéru. Ponúkame celý rad veľmi zaujímavých motívov, ktoré skrášlia a zútulnia váš domov i kanceláriu. Nástenky majú aj praktické využitie.

Nástenku s potlačenými bokmi netreba dodatočne rámovať a je preto ihneď pripravená na zavesenie. Môžete ju využiť na označenie miest, ktoré chcete navštíviť alebo pripnutie fotografií z Vašich ciest.

Parametre

Kategória Dekoratívne nástenky
Farba Hnedá
Motívy kompas, kontinenty, mapa, nápisy, retro, svet
Materiál Korková doska, Vliesové plátno (Canvas)
Rozmery (šírka x výška) 60x40 cm, 90x60 cm, 120x80 cm
Typ obrazu jednodielny
Rám blindrám štandard
Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

Doprava zdarma pri nákupe nad 80 EUR. Tovar Vám doručíme cez dopravcu: Slovenská pošta, UPS, DPD či Zásielkovňa.

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí

Ak vám objednaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho vrátiť do 30tich dní od doručenia bez udania dôvodu.

Široký výber tovaru

Široký výber tovaru

V našej ponuke je viac ako 10 000 produktov. Sme výrobcovia bytových dekorácií a zároveň hrdí partneri slávnych svetových značiek.