Obed na vrchole mrakodrapu - samolepka na stenu - Farba: Čierna, Rozmery: 120 x 35 cm

Len u nás

6 bodov do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Obed na vrchole mrakodrapu doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Obed na vrchole mrakodrapu je jedna z najznámejších fotografií dvadsiateho storočia. Však kto by nepoznal čiernobiely ikonický obraz 11 robotníkov, ako spokojne oddychujú stovky metrov nad New Yorkom? My sme pre Vás vytvorili z tejto fotografie samolepku na stenu. Ponúkame ju pre Vás v mnohých farbách. viac >>


Kategórie: Nálepky na stenu ľudia a postavy Výrobca: GLIX Kód: P00484-32

24 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá

Skladom - doručenie do 3 dní Kvôli vysokým teplotám vo vozidlách dopravcov sme nútení posunúť odoslanie samolepiek na stenu.
ks
Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.


Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá
Motívy
ľudia, mrakodrapy, New York, USA
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Bar, Detská izba, Kaviareň, Izba teenagera, Pracovňa, Reštaurácia, Kancelária
Rozmery
120 x 35 cm
Kontaktujte nás!