Doručenie do Vianoc + Darček

6 bodov do vernostného systému
Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 19,90 EUR plastova stierka ZADARMO Doručenie do Vianoc pri objednaní do 18.12 do 15.00

Obed na vrchole mrakodrapu je jedna z najznámejších fotografií dvadsiateho storočia. Však kto by nepoznal čiernobiely ikonický obraz 11 robotníkov, ako spokojne oddychujú stovky metrov nad New Yorkom? My sme pre Vás vytvorili z tejto fotografie samolepku na stenu. Ponúkame ju pre Vás v mnohých farbách.

Pro výrobu samolepek na zeď používáme vinylové fólie německého výrobce Oracal. Tyto fólie jsou speciálně vyvinuté pro dekorace na interiérových stěnách.

Samolepku můžete nalepit na zeď - hladkou i hrubou omítku, dřevěné povrchy, sklo, zrcadla či keramické obklady.

Každou samolepku na zeď dodáváme včetně přenosové fólie a u objednávek nad 500,- Kč Vám ZDARMA přibalíme stěrku pro perfektní přenos samolepky.

Autorem této samolepky je Martin Voda.
viac >>

Výrobca: GLIX. Kód produktu: P00484-32

24 EUR Skladom Tovar odosielame do druhého pracovného dňa

Spresnite výber produktu

Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Ľadovo modrá Zelená Svetlo zelená Hnedá

Zvedavá mačka - samolepka na stenu - Rýchle info

ks

Samolepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút.

Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.

Každú samolepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri obednavke nad 19,90 EUR Vám k objednávke ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos samolepky.


Viac informácií o lepenie samolepiek nájdete tu.

Pre výrobu samolepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Všechny barvy

Nálepky dodávame v tubuse z pevného kortónu, ktorý ich chráni pred poškodením.

tubus

Farba
Biela Čierna Šedá Signálna žltá Zlato žltá Žltá Světle žltá Sirovo žltá Dark red Červená Svetlo červená Oranžovo červená Oranžová Pastelovo oranžová Svetlo oranžová Baklažán Růžová Fialová Šeřík Svetlo ružová Tmavo modrá Kráľovská modrá Modrá Enciánovo modrá Azúrovo modrá Svetlo modrá Ľadovo modrá Tyrkysová Tmavo zelená Zelená Svetlo zelená Limetková zelená Hnedá Svetlo hnedá Tmavo šedá Stredne šedá Strieborno šedá Zlatá Medená viacfarebná
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Bar, Detská izba, Kaviareň, Izba teenagera, Pracovňa, Reštaurácia, Kancelária
Téma
Art, Ľudia a postavy
Rozmery
120 x 35 cm
Sfarbenie
Čiernobiele Farebné
Velikosť
Stredné (50cm až 120cm)

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 6