Neymar - samolepka na zeď

-19% Len u nás

3 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Neymar doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Neymar da Silva Santos Júnior, či krátko Neymar je brazílsky futbalista. Hrá ako útočník v španielskom ligovom klube FC Barcelona a v brazílskom národnom tíme. Je známy svojím zrýchlením, rýchlosťou, kľučkovaním, zakončením a technickými schopnosťami. Vďaka svojmu štýlu hrania je kritiky, médiami a fanúšikmi porovnávaný s Lionelom Messim a brazílskou legendou Pelém, ktorý sám označil Neymara za "najlepšieho futbalistu na svete". viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00441 Kategórie: Nálepky na stenu

13 EUR s DPH Pôvodná cena 16 EUR, Ušetríte 19% (3 EUR)

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Modrá Zelená Svetlo zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 4

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Modrá Zelená Hnedá
Motívy
futbal, Neymar, sport
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Bar, Detská izba, Kaviareň, Obývačka, Izba teenagera, Pracovňa, Reštaurácia, Kancelária

Recenzie