Nástenné hodiny - Retro Hearts

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Ako najlepšie doladiť, a zároveň jemne zvýrazniť pekný vzhľad izbičky vášho dieťaťa? Pomocou týchto originálnych nástenných hodín Retro Hearts, ktoré sa budú vynímať na akejkoľvek vašej stene. Neveríte? Skúste, a uvidíte. Tieto nástenné hodiny budú vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie ImagineKidsFun - tapetami, vankúšikmy či obrazmy na plátne. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 008313 Kategórie: Hodiny a budíky

20 EUR s DPH

Alternatívne produkty 1

Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie, Hodiny, Pre deti
Farba
Biela Růžová Fialová Zelená
Motívy
nápisy, pre deti, srdce, v angličtině
Rozmery
30x30 cm
Kolekcia
Imagine Kids Fun