Lepidlo na tapety Bimago

(45)

Náš tip! Lepidlo ZADARMO


Lepidlo na vliesové tapety s vysokým obsahom celulózy pre zvýšenie lepivosti. Jeden sáčok lepidla stačí na 5m2 viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-acc_glue199 Kategórie: Príslušenstvo

3 EUR s DPH

Jeden vrecúško vystačí na 5m². Ak si kúpite napr. Tapetu s rozmerom 400 × 280 cm, budete na nalepenie na stenu potrebovať 3 balení tapetovacieho lepidla.

Ako lepidlo na tapety pripraviť

Glej zmiešajte vo vedre alebo väčšej nádobe s 1l vlažnej vody, počkajte 15 minút, kým lepidlo nestuhne. Pred nanesením lepidla na stenu doporučujeme lepidlo ešte raz poriadne premiešať.

Stručný návod ako tapetovať

Ak máte pripravené lepidlo a povrch, na ktorý budete tapetu lepiť, rovnomerne naneste lepidlo na tapety pomocou valčeka na tapety alebo štetca. Pri prikladaní tapety na stenu odporúčame použiť olovnicu alebo špagát s ťažším predmetom, aby ste zabránili krivému nalepenie tapety a dizajny jednotlivých pásov tak plynule nadväzovali.

Pre pritlačenie tapety na stenu použite kefu na tapety. Použitím kefy zabránite vzniku vzduchových bublín. Ak však vzniknúť nerovnosti alebo bubliny bubliny, vyrovnáte je stierkou. Ak tapeta presahuje pri strope alebo krajiny, odstráňte ju pomocou odlamovacího nože. Nemáte ak žiadne z vyššie uvedených produktov, odporúčame zaobstarať tapetovací sadu.

Prečítajte si podrobný návod ako tapetovať.

Ako lepidlo na tepat skladovať

Obaly s glejom skladujte starostlivo uzavretý. Neskladujte na voľnom priestranstve. Lepidlo na tapety skladujte v suchu a zabráňte vlhkosti.

Parametre

Kategória
Fototapety

Recenzia

Ďalej

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.