Kruhy Jar 2017 - nálepka na stenu - Rozmery: 3 x 30 x 55 cm, Zafarbenie: Varianta č. 2

(2)

5 bodov do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Kruhy Jar 2017 doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Rozveseľte si svoju izbu novou jarnou kolekciou farieb roku 2017. Geometrické tvary sú veľmi obľúbenou a žiadanou dekorácií. Naše moderné samolepka je jednoduchá a krásna zároveň. Táto samolepka sa vyznačuje najmä svojou veľkou variabilitou. Na výber máte z niekoľkých farebných kombinácií a dvoch veľkostí. Rozstrihajte na jednotlivé časti a postupne podľa fantázie nalepte. Odporúčame lepiť na svetlé steny. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00412-15 Kategórie: Nálepky na stenu

20 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Varianta č. 1 Varianta č. 2 Varianta č. 3 Varianta č. 4

ks

Alternatívne produkty 8

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Šedá Modrá a zelená Šedá a růžová Šedá a zelená Zelená a růžová
Motívy
kruhy a kolieska, bubliny
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
3 x 30 x 55 cm, 3 x 50 x 90cm
Zafarbenie
Farebné Varianta č. 1 Varianta č. 2 Varianta č. 3 Varianta č. 4

Recenzia

Recenzie