Kmotr - samolepka na stenu - Farba: Biela, Rozmery: 30 x 70 cm

-20%

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Kmotr doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Kmotr je kultový americký film, kde hlavnú úlohu stvárnil slávny Marlon Brando. Za túto rolu získal Oskara. Príbeh líči osud sicílskej rodiny Corleonovcov a jej stúpajúca vzostup v Amerike. Najlepší film režiséra Francisa Forda Coppolu s nezabudnuteľnými scénami a mimoriadnymi výkony všetkých zúčastnených. Pre priaznivcov klasiky a silné osobnosti. Táto samolepka sa hodí na tmavé steny. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00069-15 Kategórie: Nálepky na stenu

16 EUR s DPH Pôvodná cena 20 EUR, Ušetríte 20% (4 EUR)

Spresnite výber produktu.
Biela Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 9

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová
Motívy
muž, postavy
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
90 x 40 cm, 140 x 60 cm
Téma
Art, Filmy, Ľudia a postavy, Osobnosti
Vhodné umiestnenie
Bar, Kaviareň, Kuchyňa, Obývačka, Reštaurácia
Zafarbenie
Čiernobiele Farebné

Recenzie