James Bond - samolepka na stenu - Farba: Čierna, Rozmery: 30 x 70 cm

-14%

3 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu James Bond doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. James Bond, symbol elegancie, úspechu a nezničiteľnosti, tiež známy ako agent 007. Snáď každý pozná filmy o tajnom agentovi, slúžiacim v britskej tajnej službe MI6. Hviezda strieborného plátna od roku 1962. Britský agent preslávený svojimi hodinkami, koktejlom Martini, sa známym pretrepať, ale nemiešať aj luxusnými rýchlymi vozidlami. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00070-15 Kategórie: Nálepky na stenu

12 EUR s DPH Štandardná cena 14 EUR, Ušetríte 14% (2 EUR)

Spresnite výber produktu.
Biela Čierna Šedá

ks

Alternatívne produkty 13

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Čierna a červená Biela a červená Šedá a červená
Motívy
art, celebrity, James Bond
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
30 x 70 cm, 45 x 100 cm, 60 x 140 cm, 80 x 180 cm
Vhodné umiestnenie
Bar, Kaviareň, Kuchyňa, Obývačka, Izba teenagera, Reštaurácia

Recenzie