Glitterati Scroll Mink - tapeta na stenu

12 bodov do vernostného systému


Arthouse Elegancia - toto jednoduché, ale zároveň výstižné slovo presne opisuje novú kolekciu Glitterati Scroll. Tapeta je navrhnutá tak, aby zachytávala svetlo, takže je ideálna do väčších priestorov či miestností. Motív má matnú, trblietavou štruktúru, pozadie je však hladké, čo vytvára 3D efekt. Vytvorte si sofistikovaný interiér, do ktorého sa budete každé ráno radi prebúdzať. Táto krémovo- béžová tapeta poteší oko každého, kto má vycibrený vkus a chce sa doma cítiť ako na zámku. Jemné trblietanie, ktoré je zachytené na krásnom motívu je len čerešničkou na torte. Táto vinylová tapeta sa veľmi ľahko nanáša, a ešte ľahšie odstraňuje. Nie je potreba žiadneho namáčanie, aplikuje sa na suchú stenu pomocou lepidla na tapety. Tapeta je dodávaná v roli s rozmermi 53x1000 cm. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 892401 Kategórie: Tapety ornamenty

48 EUR s DPH

Alternatívne produkty 8

Arthouse Glitterati

Rozjasnite svoje miestnosti nádhernou kolekciou Glitterati od spoločnosti arthouse, ktorá je plná trblietania a lesku. Oslňujúce kolekcie vyznačujúce sa modernými, elegantnými motívy a odvážnymi, geometrickými vzormi dodá Vášmu interiéru nádych luxusu a originality. Vyberte si z 18 odtieňov, od jemne krémových po intenzívnej tmavé, ktoré sa hodia do akejkoľvek miestnosti vo Vašom dome a vytvorí jedinečnú, presvetlenú atmosféru.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Príslušenstvo 7

Parametre

Kategória
Tapety
Farba
Šedá Strieborno šedá Strieborná
Motívy
ornamenty, trblet
Materiál
Vinylová tapeta
Rozmery
rolka 53x1000 cm
Kolekcia
Glitterati
Povrch
Lesklý, Štruktúrovaný, S trblietkami, Metalický

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.