Fototapeta - Teal Flora - Rozmery: 350x280 cm

-19% Výpredaj

21 bodov do vernostného systému


Pastelové kvety. Jemná delikátna rad rastlín, ktorá sa opiera o čsité modrasté pozadia, vytvára túto pokojnú fototapetu. Dokonalý doplnok k akejkoľvek výzdobe v každej miestnosti. Vytvorte ohromujúci stenu v akejkoľvek miestnosti vášho domu s fototapetou Teal Flora od anglickej značky ohpopsi. Moderné tapety od ohpopsi prinášajú svieži vietor do kategórie bytových dekorácií a vytvárajú interiéry so skutočným citom pre dizajn. Fototapeta Teal Flora je dodávaná na rolke široké 50 cm a môžete si vybrať z dvoch veľkostí. Rozmer 300x240 cm sa skladá zo šiestich pásov dĺžky 240 cm a rozmer 350x280 cm zo siedmich pásov dĺžky 280 cm. Fototapety ohpopsi sú navrhované a vyrábané v Anglicku. viac >>
Výrobca: ohpopsi. Kód: XLWS0293 Kategórie: Tapety kvety

84 EUR s DPH Pôvodná cena 104 EUR, Ušetríte 19% (20 EUR)


Skladom Objednávky prijaté po 15:00 odosielame nasledujúci pracovný deň
ks

Alternatívne produkty 0

ohpopsi logo

V Anglicku nenájdete nadšenejší a vášnivejší značku zaoberajúcu sa fototapetmi, ktorá si hrdo stojí za tým, čo robí. A robí to naozaj výborne. Od dizajnového štúdia, po používaní najmodernejších tlačových strojov, až po kontrolné a expedičné služby- to všetko sa koná v srdci Veľkej Británie, konkrétne v meste Altrincham, kúsok od Manchestru. Víziou tejto značky je premena obyčajných interiéru na nevšedné a originálne miesto, kedy zostanete len nemo stáť v úžase. A darí sa im to už vyše 20 rokov. Presvedčte sa sami.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety na stenu
Farba
Růžová Tyrkysová Zelená
Motívy
květiny, modrý, príroda
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
300x240 cm, 350x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.