Fototapeta - Komar World Map

9 bodov do vernostného systému


Dodajte vašim interiérom úplne nový, svieži vzhľad vďaka tejto originálnej, papierovej tapete Komar World Map. Na zmenu nie je nikdy neskoro, a táto tapeta je bez pochyby krok správnym smerom. Papierové tapety sú perfektnou voľbou do spálne či obývačky, vďaka ich cenovej dostupnosti môžete tapety meniť tak často, ako len budete chcieť. viac >>
Výrobca: Komar. Kód: 4-050 Kategórie: Tapety mapy sveta

36 EUR s DPH

Alternatívne produkty 6

Komar

Nemecká značka Komar založená v roku 1967 sa radí medzisvetovo najvýznamnejších výrobcov tapiet a fototapiet. Ich cieľom je, ako sami hovoria, ponúkaťzákazníkom tapety, ktoré im pomôžu originálne a atraktívne vyzdobiť to najdôležitejšie miesto na svete- ich domovy.

To, že sú tapety z Nemecka je poznať na prvý pohľad (i dotyk) vďaka ich prvotriednej kvalite a ostrosti tlače. Vyberte si z viac ako 300 tapiet, ktoré vykresľujú, okrem iného, ​​aj obľúbenémotívy z dielne Marvel, Disney, alebo National Geographic.

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety na stenu, Pre deti
Farba
Žltá Červená Růžová Fialová Modrá Svetlo modrá Zelená viacfarebná
Motívy
kontinenty, mapa, more, oceán, pre deti, pre teenagerov, svet
Materiál
papierová tapeta
Rozmery
270x188 cm
Katalóg
Into Illusions Edition1

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.