Fototapeta - Komar United White

18 bodov do vernostného systému


Táto jedinečná, vliesová tapeta Komar United White vítanou zmenou, ktorá prebudí vaše interiéry opäť k životu. Ak sledujete nové trendy v oblasti bytových dekorácií, táto tapeta vám doma nesmie chýbať! Tento typ tapety je určený na lepenie na stenu, pričom aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Navyše tento 100% vlies prepúšťa vzduch a dovoľuje tak stenám dýchať. viac >>
Výrobca: Komar. Kód: 6015B Kategórie: Moderné tapety

72 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 6

Komar

Nemecká značka Komar založená v roku 1967 sa radí medzisvetovo najvýznamnejších výrobcov tapiet a fototapiet. Ich cieľom je, ako sami hovoria, ponúkaťzákazníkom tapety, ktoré im pomôžu originálne a atraktívne vyzdobiť to najdôležitejšie miesto na svete- ich domovy.

To, že sú tapety z Nemecka je poznať na prvý pohľad (i dotyk) vďaka ich prvotriednej kvalite a ostrosti tlače. Vyberte si z viac ako 300 tapiet, ktoré vykresľujú, okrem iného, ​​aj obľúbenémotívy z dielne Marvel, Disney, alebo National Geographic.

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety na stenu
Farba
Biela Šedá Žltá Hnedá
Motívy
drevo, geometrický, kruhy a kolieska, retro
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery (šírka x výška)
100x250 cm, 400x250 cm
Katalóg
Komar Infinity

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.