Fototapeta - Komar Provence

17 bodov do vernostného systému


Táto jedinečná, vliesová tapeta Komar Provence vítanou zmenou, ktorá prebudí vaše interiéry opäť k životu. Ak sledujete nové trendy v oblasti bytových dekorácií, táto tapeta vám doma nesmie chýbať! Tento typ tapety je určený na lepenie na stenu, pričom aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Navyše tento 100% vlies prepúšťa vzduch a dovoľuje tak stenám dýchať. viac >>
Výrobca: Komar. Kód: XXL4-036 Kategórie: Tapety levanduľa

68 EUR s DPH

Alternatívne produkty 2

Komar

Nemecká značka Komar založená v roku 1967 sa radí medzisvetovo najvýznamnejších výrobcov tapiet a fototapiet. Ich cieľom je, ako sami hovoria, ponúkaťzákazníkom tapety, ktoré im pomôžu originálne a atraktívne vyzdobiť to najdôležitejšie miesto na svete- ich domovy.

To, že sú tapety z Nemecka je poznať na prvý pohľad (i dotyk) vďaka ich prvotriednej kvalite a ostrosti tlače. Vyberte si z viac ako 300 tapiet, ktoré vykresľujú, okrem iného, ​​aj obľúbenémotívy z dielne Marvel, Disney, alebo National Geographic.

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety na stenu
Hlavní barva
Fialová
Farba
Biela Růžová Fialová
Motívy
Francúzsko, krajina, květiny, levandule, neba, poľa, rastliny, príroda
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery (šírka x výška)
368x248 cm
Katalóg
Scenics Edition 2, Imagine Edition 2 F&T

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.