Fototapeta - Komar Frozen Winter Land

9 bodov do vernostného systému


Nenájdete dieťa, ktoré by nechcelo mať pri sebe v izbičke túto nádhernú vliesovú fototapetu Komar Frozen Winter Land, ktorá zaplaví celú miestnosťpocitom jedinečnosti. Tento typ tapety je určený na lepenie na stenu, pričom aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla. Navyše tento 100% vlies prepúšťa vzduch a dovoľuje tak stenám dýchať. viac >>
Výrobca: Komar. Kód: 4-498 Kategórie: Tapety do detskej izby

36 EUR s DPH

Alternatívne produkty 0

Komar

Nemecká značka Komar založená v roku 1967 sa radí medzisvetovo najvýznamnejších výrobcov tapiet a fototapiet. Ich cieľom je, ako sami hovoria, ponúkaťzákazníkom tapety, ktoré im pomôžu originálne a atraktívne vyzdobiť to najdôležitejšie miesto na svete- ich domovy.

To, že sú tapety z Nemecka je poznať na prvý pohľad (i dotyk) vďaka ich prvotriednej kvalite a ostrosti tlače. Vyberte si z viac ako 300 tapiet, ktoré vykresľujú, okrem iného, ​​aj obľúbenémotívy z dielne Marvel, Disney, alebo National Geographic.

Parametre

Kategória
Fototapety pre deti, Fototapety, Fototapety na stenu, Pre deti
Farba
Biela Šedá Růžová Modrá Hnedá
Motívy
Disney, pre deti, stromy, zima, zvieratá, zámocký štýl
Materiál
papierová tapeta
Rozmery
184x254 cm

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.