Fototapeta - Diamond Corridor - Rozmery: 250x175 cm

18 bodov do vernostného systému


Nadčasová biela a nežná elegantná šedá, farby, ktoré nikdy neomrzí. Obraz, ktorý má hĺbku smerujúce do neznáma. Úplne fantastická hra svetla a tieňa doplnená žiarivými svetelnými odlesky jedinečného brusu sklenených magických gulí. Abstraktná súhra diamantov úplne brilantne oživia váš interiér. Pre milovníkov luxusu aj sveta fantázie prináša táto panna každodennú inšpiráciu.Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-XLFT2399 Kategórie: Tapety 3D a perspektíva

72 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)

ks

Alternatívne produkty 5

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých barách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je nutné kúpiť zvlášť)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Príslušenstvo 5

Parametre

Kategória
Fototapety na stenu
Farba
Biela Světle šedá Zlatá
Motívy
3D, abstrakcie, geometrický, lesk, moderný
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Recenzie

Návod lepenie fototapety na stenu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.