Fototapeta - Chocolate Tide

Akčná cena

16 bodov do vernostného systému


Bimago Čarovná tapeta vo farbách sladkého čokoládového prílivu s odleskami diamantových hviezd. Nádherný dizajn čokoládovej Mliečnej dráhy osvieži atmosféru každej obývačky. Tapeta plná harmónie, pohody a pokoja dokáže priniesť inšpiráciu a podnecovať fantáziu. Jedinečnosť návrhu a precíznosť spracovania dokáže uspokojiť všetky náročných klientov.Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-NEW011526 Kategórie: Abstraktné tapety

65 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)

ks

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých barách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je nutné kúpiť zvlášť)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Parametre

Kategória
Fototapety na stenu
Farba
Hnedá Zlatá
Motívy
abstrakcie, lesk, svetlo, vlnovky
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 350x245cm, 400x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký, Polomatný

Príslušenstvo 4

Máte otázku?

Kontaktujte nás!