Fototapeta - Brown Symphony

Výpredaj Lepidlo ZADARMO

16 bodov do vernostného systému


Neopozeraný dizajn s nádychom čokolády. Široká súhra farieb a palety odtieňov. Dotyk zmyselnosti a nadčasovosti. Fantastické odrazy brilantného lesku žiarivých diamantov, ktoré inšpirujú fantáziu a dodávajú nádych extravagantného luxusu. To všetko a omnoho viac je Fototapeta - Brown Symphony, ktorá z vášho interiéru dokáže urobiť neuveriteľné dielo, za ktoré sa nemusia hanbiť žiadny prvotriedne architekt.Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT689 Kategórie: Abstraktné tapety

65 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 6

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých farbách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je súčasťou balenia)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety na stenu
Farba
Biela Oranžovo červená Hnedá Zlatá
Motívy
abstrakcie, květiny, lesk, lilie, moderný, vlnovky
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery (šírka x výška)
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.