Fototapeta - Bmx Biking

Novinka

22 bodov do vernostného systému


BMX kolo. Naskočte, zapnite helmu, vdychy čerstvý vzduch a prejdite si svoju obľúbenú trať alebo blatovú cestu na tomto BMX bicykli. Skvelý šport pre tých, ktorí majú radi adrenalín. Vytvorte ohromujúci stenu v akejkoľvek miestnosti vášho domu s fototapetou Bmx Biking od anglickej značky ohpopsi. Moderné tapety od ohpopsi prinášajú svieži vietor do kategórie bytových dekorácií a vytvárajú interiéry so skutočným citom pre dizajn. Fototapeta Bmx Biking je dodávaná na rolke široké 50 cm a môžete si vybrať z dvoch veľkostí. Rozmer 300x240 cm sa skladá zo šiestich pásov dĺžky 240 cm a rozmer 350x280 cm zo siedmich pásov dĺžky 280 cm. Fototapety ohpopsi sú navrhované a vyrábané v Anglicku. viac >>
Výrobca: ohpopsi. Kód: PWALS0328 Kategórie: Tapety Auto-moto

88 EUR s DPH


ks

Alternatívne produkty 1

ohpopsi logo

V Anglicku nenájdete nadšenejší a vášnivejší značku zaoberajúcu sa fototapetmi, ktorá si hrdo stojí za tým, čo robí. A robí to naozaj výborne. Od dizajnového štúdia, po používaní najmodernejších tlačových strojov, až po kontrolné a expedičné služby- to všetko sa koná v srdci Veľkej Británie, konkrétne v meste Altrincham, kúsok od Manchestru. Víziou tejto značky je premena obyčajných interiéru na nevšedné a originálne miesto, kedy zostanete len nemo stáť v úžase. A darí sa im to už vyše 20 rokov. Presvedčte sa sami.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Tyrkysová
Motívy
geometrický, kruhy a kolieska, muž, netradičné, pre teenagerov, sport
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
300x240 cm, 350x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.