Fototapeta - Banksy - Graffiti Area

Lepidlo ZADARMO

16 bodov do vernostného systému


Neskutočný Banksy a jeho graffiti. Kto ho pozná, asi mu už nadobro prepadol. Jeho práca je plná nadčasovej reality a schopnosti využívať priestor na vytvorenie jedinečnej práce. Unikátny tvorba tohto novodobého velikána vie svojimi realistickými výtvormi vtiahnuť do deja aj do priestoru. Inšpirujúca tapeta, ktorá ozdobí váš interiér, vás bude neustále podnecovať a posúvať ústrety svojim snom. Práve tento autor je stelesnením jedného veľkého sna, ktorý sa stal skutočnosťou.Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-3XLNEW011566 Kategórie: Tapety graffiti a street art

65 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 10

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých farbách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je súčasťou balenia)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety na stenu
Farba
Biela Čiernobiela Čierna
Motívy
art, čiernobiely, geometrický, graffiti, muž, nápisy
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.