Fototapeta - Apple Blossoms

(3)

Lepidlo ZADARMO

16 bodov do vernostného systému


Niet nad vôňu jari, prebúdzajúcej sa lúče slnka a spev rozradostnělých vtákov. Niet nad opojnú krásu jarných kvetov rdících sa s ružovkastým nádychom svojich impozantných kvetov. Prestupujúca jedinečná krása prírodnej kresby dreva, dokresľujúcich jedinečnosť celej kompozície, dodá úplne fascinujúce súhru dojmov vašej miestnosti. Domov plný harmónie a pohody sa tak stane miestom, kam sa budete radi vracať. Všetci priatelia sa u vás budú cítiť úplne skvele a zakaždým odídu s dobrou náladou a pocitom pokoja, rovnako ako vy. Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-NEW011370 Kategórie: Tapety kvety

65 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých farbách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je súčasťou balenia)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety na stenu
Farba
Biela Šedá Růžová
Motívy
drevo, květiny, nápisy, prkna, rastliny, textúra, vo francúzštine, vintage, příroda
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
100x70 cm, 150x105 cm, 200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.