Fototapeta - Apple Blossoms - Rozmery: 400x280 cm

23 bodov do vernostného systému


Bimago Niet nad vôňu jari, prebúdzajúcej sa lúče slnka a spev rozradostnělých vtákov. Niet nad opojnú krásu jarných kvetov rdících sa s ružovkastým nádychom svojich impozantných kvetov. Prestupujúca jedinečná krása prírodnej kresby dreva, dokresľujúcich jedinečnosť celej kompozície, dodá úplne fascinujúce súhru dojmov vašej miestnosti. Domov plný harmónie a pohody sa tak stane miestom, kam sa budete radi vracať. Všetci priatelia sa u vás budú cítiť úplne skvele a zakaždým odídu s dobrou náladou a pocitom pokoja, rovnako ako vy. Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-4XLNEW01137099 Kategórie: Tapety kvety

95 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)

ks

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých barách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je nutné kúpiť zvlášť)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Parametre

Kategória
Fototapety na stenu
Farba
Biela Šedá Růžová
Motívy
drevo, květiny, nápisy, prkna, rastliny, textúra, vo francúzštine, vintage, z prírody
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 350x245cm, 400x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký, Polomatný

Príslušenstvo 5

Máte otázku?

Kontaktujte nás!