Fototapeta - Animals Of The World Map

Novinka

22 bodov do vernostného systému


Zvieratá z celého sveta. Cestujte po kontinentoch, preplávajte oceány a objavte zázraky sveta. Pripojte sa k svojim malým zvieracím priateľom, ktorí sa namočí vo všetkom, čo príroda ponúka. Vytvorte ohromujúci stenu v akejkoľvek miestnosti vášho domu s fototapetou Animals Of The World Map od anglickej značky ohpopsi. Moderné tapety od ohpopsi prinášajú svieži vietor do kategórie bytových dekorácií a vytvárajú interiéry so skutočným citom pre dizajn. Fototapeta Animals Of The World Map je dodávaná na rolke široké 50 cm a môžete si vybrať z dvoch veľkostí. Rozmer 300x240 cm sa skladá zo šiestich pásov dĺžky 240 cm a rozmer 350x280 cm zo siedmich pásov dĺžky 280 cm. Fototapety ohpopsi sú navrhované a vyrábané v Anglicku. viac >>
Výrobca: ohpopsi. Kód: PWALS0340 Kategórie: Abstraktné tapety

88 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 6

ohpopsi logo

V Anglicku nenájdete nadšenejší a vášnivejší značku zaoberajúcu sa fototapetmi, ktorá si hrdo stojí za tým, čo robí. A robí to naozaj výborne. Od dizajnového štúdia, po používaní najmodernejších tlačových strojov, až po kontrolné a expedičné služby- to všetko sa koná v srdci Veľkej Británie, konkrétne v meste Altrincham, kúsok od Manchestru. Víziou tejto značky je premena obyčajných interiéru na nevšedné a originálne miesto, kedy zostanete len nemo stáť v úžase. A darí sa im to už vyše 20 rokov. Presvedčte sa sami.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety pre deti, Fototapety, Fototapety na stenu, Pre deti
Farba
Biela Žltá Oranžová Modrá
Motívy
kontinenty, mapa, modrý, pre deti, pre teenagerov
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
300x240 cm, 350x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.