Fototapeta - Animal Reservation

22 bodov do vernostného systému


Zvieracie rezervácie. Predstavte si, ako závabné by bolo ísť táboriť so všetkými svojimi obľúbenými zvieratami. Prečo by ste mali čakať? Zabaľte si veci a môžete ihneď vyraziť. Vytvorte ohromujúci stenu v akejkoľvek miestnosti vášho domu s fototapetou Animal Reservation od anglickej značky ohpopsi. Moderné tapety od ohpopsi prinášajú svieži vietor do kategórie bytových dekorácií a vytvárajú interiéry so skutočným citom pre dizajn. Fototapeta Animal Reservation je dodávaná na rolke široké 50 cm a môžete si vybrať z dvoch veľkostí. Rozmer 300x240 cm sa skladá zo šiestich pásov dĺžky 240 cm a rozmer 350x280 cm zo siedmich pásov dĺžky 280 cm. Fototapety ohpopsi sú navrhované a vyrábané v Anglicku. viac >>
Výrobca: ohpopsi. Kód: PWALS0348 Kategórie: Tapety do detskej izby

88 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 1

ohpopsi logo

V Anglicku nenájdete nadšenejší a vášnivejší značku zaoberajúcu sa fototapetmi, ktorá si hrdo stojí za tým, čo robí. A robí to naozaj výborne. Od dizajnového štúdia, po používaní najmodernejších tlačových strojov, až po kontrolné a expedičné služby- to všetko sa koná v srdci Veľkej Británie, konkrétne v meste Altrincham, kúsok od Manchestru. Víziou tejto značky je premena obyčajných interiéru na nevšedné a originálne miesto, kedy zostanete len nemo stáť v úžase. A darí sa im to už vyše 20 rokov. Presvedčte sa sami.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety pre deti, Fototapety, Fototapety na stenu, Pre deti
Farba
Biela Modrá Hnedá Béžová viacfarebná
Motívy
hora, jeleň, lev, medveď, plameniaky, pre deti, príroda, zima
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
300x240 cm, 350x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.