Fototapeta - Alabaster Garden

(11)

Lepidlo ZADARMO

16 bodov do vernostného systému


Kúzlo belostných alabastrových kvetov z vašej spálne urobí úplne inú miestnosť. Jedinečný efekt plastických kvetov vás razom prenesie do úplne iného sveta. Do ríše kúzelných snov budete vstupovať s obrovskou ľahkosťou a ťažkosti so zaspávaním budú tie tam. V spálni strávime tretinu svojho života, preto je potrebné si pobyt v tejto miestnosti čo najviac spríjemniť. Fototapeta - Alabaster Garden, to je tapeta, ktorú jednoducho musíte mať.Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-3XLFT625 Kategórie: Tapety kvety

65 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 5

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých farbách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je súčasťou balenia)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Príslušenstvo 6

Parametre

Kategória
Fototapety, Fototapety XXL, Fototapety na stenu
Farba
Biela Šedá
Motívy
abstrakcie, květiny, listy, textúra
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery (šírka x výška)
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 400x280 cm, 500x280 cm
Povrch
Hladký, Polomatný

Recenzia

Krásná tapeta, mám jí v ložnici a dodává atmosféru klidu a pohody. Pánům tapetářům se prý také dobře lepila :-)

O žádných nevím.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (1) Nie (0)

Recenzie

Ako tapetovať? Jednoduchý návod ako nalepiť tapetu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.