Fototapeta - Abstract Diamonds - Rozmery: 400x280 cm

23 bodov do vernostného systému


Bimago Nadčasová biela a elegantná šedá, farby, ktoré sa nikdy unavia. Úplne fantastická hra svetla a tieňa doplnená žiarivými svetelnými odlesky jedinečného brusu sklenených magických gulí. Abstraktné súhra diamantov úplne brilantne oživia váš interiér. Pre milovníkov luxusu aj sveta fantázie prináša táto panna každodennú inšpiráciu. Naše prostredie nás ovplyvňuje viac ako môžeme priznať. Dajte svojmu dychu harmóniu a neustály komfort.Táto stála, vodeodolná vliesová tapeta je určená na lepenie na stenu s použitím lepidla na tapety. Tento typ tapety je možné lepiť v každej miestnosti, dokonca aj v kuchyni alebo v kúpeľni. 100% vlies kryje drobné nedokonalosti múru, vytvára teplú izolačnú vrstvu a dovoľuje stenám dýchať. Tapeta má polomatnú povrchovú úpravu. viac >>
Výrobca: Bimago. Kód: PBA2-4XLNEW01134999 Kategórie: 3D tapety na zeď

95 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)

ks

Benefity fototapety

Digitálna kvalita tlače v rozlíšení 600dpi o unikátnej technológii a živých barách spôsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zväčší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálofarebnosť aj pri priamom vystavení účinkom slnka.
Jednoduchá montáž - fototapeta sa skládá z pásov o šírke 50cm a vďaka originálnemu lepidlu, ktoré sa nanáša iba na stenu ju dokážete nalepiť už za 30 minút. (lepidlo je nutné kúpiť zvlášť)
Ekologické a bezpečné materiály, vďaka ktorým je možné tapetu nalepiť aj do spálne a detských izbičiek.

Parametre

Kategória
Fototapety na stenu
Farba
Biela
Motívy
3D, abstrakcie, geometrický, lesk, moderný
Materiál
Vliesová tapeta
Rozmery
200x140 cm, 250x175 cm, 300x210 cm, 350x245 cm, 350x245cm, 400x280 cm
Povrch
Lesklý, Hladký, Polomatný

Príslušenstvo 4

Máte otázku?

Kontaktujte nás!