Detský meter - Enchanted Fairies Height Chart

Novinka

8 bodov do vernostného systému


Arthouse Už žiadne poničené dvere či steny od merania vašich detí. Robte to jednoducho a štýlovo pomocou tejto závesnej dekorácie Enchanted Fairies Height Chart, s rozmermi 25x 100 cm. Tak Vám neunikne jediný nový centimeter, o ktorý Vaše dieťatko povyrastie. Toto závesné "pravítko" bude vyzeraťskvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie Imagine KidsFun - tapetami, vankúšikmy či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004175 Kategórie:

32 EUR s DPH

Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie na stenu
Farba
Biela Růžová Svetlo modrá Zelená
Motívy
pre deti, stromy, zvieratá
Kolekcia
Imagine Kids Fun
Rozmery
100x25 cm

Máte otázku?

Kontaktujte nás!