Detské obliečky - Doodle World Map

-50% Novinka Výpredaj

9 bodov do vernostného systému


eatsleepdoodle Detské obliečky - Doodle World Map je skvelý darček pre vaše deti, ktoré milujú vyfarbovanie, kreslenie a navrhovanie. Vo svojich deťoch podporíte ich kreativitu, rozšírite ich znalosti a pomôžete im samotným vytvoriť zo svojich spální jedinečné a osobité miesto, do ktorého sa budú rady vracať nebudú chcieť odísť. Vďaka špeciálnym fixkam stačí obliečky vyprať na 40 stupňov a atrament zmizne. A je možné začať s novým umeleckým dielom. Ideálny darček pre mladých návrhárov a budúce slávne maliara. viac >>
Výrobca: eatsleepdoodle. Kód: MAPDS Kategórie: Bytový textil

36 EUR s DPH Pôvodná cena 72 EUR, Ušetríte 50% (36 EUR)

Skladom Objednávky prijaté po 15:00 odosielame nasledujúci pracovný deň
ks

Alternatívne produkty 2

eatsleeplogo

Značka eatsleepdoodle vznikla z jednoduchého nápadu - nebolo by zábavné, keď by ste si zapísali poznámky a inšpirácie na pokrývku periny? A tak sa v roku 2012 zrodila ocenená doodle prikrývka! Od tej doby sa značka rozšírila do širokej škály papierenských a textilných výrobkov, ktorá inšpiruje hravým a nápaditým spôsobom deti po celom svete.

eatsleepdoodle


Súčasťou balenia je sada umývateľných fix, s ktorými je možné kresliť na eatsleepdoodle textil a vytvárať tak originálne motívy. Až budete chcieť, vložte textil do práčky na 40 stupňov. Po vypraní všetok atrament zmizne a vy máte zase nové plátno. Nekonečné použitie, nekonečná tvorivé sloboda.


Príslušenstvo 1

Parametre

Kategória
Bytový textil, Detské obliečky, Obliečky, Pre deti
Farba
Biela viacfarebná
Motívy
pre deti, maľovanky
Materiál
100% bavlna
Rozmery
140x200 cm