Dekoratívny vankúšik - Magical Kingdom Cushion Blue

-38% Novinka

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Doprajte svojim najmenším krásny odpočinok či príjemnýspánokvďaka tomuto vankúšiku Magical Kingdom Cushion Blue, ktorý si celá vaša rodina zamiluje. Tento dekoratívny vankúšik bude ideálnymspoločníkom v postieľke alebo na gauči a zvýrazní tak celkový vzhľad izbičky. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 008348 Kategórie:

20 EUR s DPH Štandardná cena 32 EUR, Ušetríte 38% (12 EUR)

Alternatívne produkty 7

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Vankúše
Farba
Biela Čierna Modrá
Motívy
modrý, noc, nápisy, pre deti
Materiál
Bavlnený satén
Rozmery
45x45 cm
Kolekcia
Imagine Fun 2