Dekoratívny vankúšik - Enchanted Fairies

Novinka

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Doprajte svojim najmenším krásny odpočinok či príjemnýspánokvďaka tomuto vankúšiku Enchanted Fairies, ktorý si celá vaša rodina zamiluje. Tento dekoratívny vankúšik bude ideálnymspoločníkom v postieľke alebo na gauči a zvýrazní tak celkový vzhľad izbičky. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 008311 Kategórie:

20 EUR s DPH

Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Vankúše
Farba
Biela Růžová Modrá Zelená Hnedá
Motívy
pre deti, stromy, zvieratá
Materiál
Bavlnený satén
Kolekcia
Imagine Kids Fun
Rozmery
45x45 cm

Máte otázku?

Kontaktujte nás!