Dekoratívna nástenka - - Girl's Life Magnetic

Novinka

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Táto štýlová, magnetická nástenka je parádnym miestom na pripínanie fotiek a poznámok. Vykúzli z detskej izby zábavné miesto, v ktorom sa bude cítiť dobre celá rodina. Táto nástenka obsahuje 3 magnetky, ktoré by bola škoda nevyužiť. Táto dekoratívna nástenka bude vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie Imagine Fun 2 - obrazy, vankúšiky či tapetami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004675 Kategórie:

20 EUR s DPH

Alternatívne produkty 0

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekoratívne nástenky
Farba
Žltá Červená viacfarebná
Motívy
ovocie, pre deti, vtáky
Materiál
Korková doska
Kolekcia
Imagine Fun 2
Rozmery
50x50 cm