Dekorácia do detskej izby - Game Over

-29% Novinka

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Vyzdobte izbičku vašich ratolestí touto dekoráciou do detského pokojíčku Arthouse Game Over ktorá rozveselí celú miestnosť. Obyčajné steny sa premení v originálnej a štýlové - ideálny spôsob ako vytvoriť jedinečné miesto, kde sa bude vaše dieťatko cítiť příjemně.Tato ozdoba bude vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie Imagine Fun - tapetami, vankúšiky či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004667 Kategórie:

20 EUR s DPH Štandardná cena 28 EUR, Ušetríte 29% (8 EUR)

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Plakety
Farba
Biela Šedá Žltá
Motívy
nápisy, v angličtině
Rozmery
25x19 cm
Kolekcia
Imagine Fun 2