Dekorace na zeď - Pirates Ahoy

-29% Novinka

5 bodov do vernostného systému


Arthouse Už žiadne poničené dvere či steny od merania vašich detí. Robte to jednoducho a štýlovo pomocou tejto závesnej dekorácie Pirates Ahoy, s rozmermi 25x 100 cm. Tak Vám neunikne jediný nový centimeter, o ktorý Vaše dieťatko povyrastie. Toto závesné "pravítko" bude vyzeraťskvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie Imagine KidsFun - tapetami, vankúšikmy či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 004678 Kategórie:

20 EUR s DPH Štandardná cena 28 EUR, Ušetríte 29% (8 EUR)

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie na stenu
Farba
Modrá Zelená viacfarebná
Motívy
námornícke, nápisy, piráti, pre deti
Materiál
Drevo, Bavlněné plátno
Rozmery
25x100 cm
Kolekcia
Imagine Fun 2