Dekorace na stenu - Jungle Mania Bunting

Novinka

4 body do vernostného systému


Arthouse Táto dekorácia je neuveriteľne všestranný doplnok do detskej izby, ktorý môže zdobiť okná, poličky, či šatníkové skrine. Tieto závesné zástavky dodajú každej miestnosti zábavný a nevtieravý vzhled- ideálne pre oslavy všetkého druhu.Tato ozdoba bude vyzerať skvele v kombinácii s ostatnými bytovými dekoráciami z rovnakej kolekcie Imagine Fun 2 - tapetami, vankúšiky či hodinami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 008350 Kategórie:

16 EUR s DPH

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Bavte sa s kolekciou Imagine fun od anglickej značky arthouse inšpirovanú každodenným snívaním detí. Prepustite uzdu fantázii aj vy a predstavte si, ako skvelé by bolo byť obklopený množstvom rozprávkových postáv a symbolov, ktoré ste sami ako deti milovali. A v tomto prípade sa sen môže stať skutočnosťou ..

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na anglickom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.


Parametre

Kategória
Dekorácie na stenu
Farba
Zelená viacfarebná
Motívy
džungle, pre deti
Rozmery
16x16 - každý trojúhelník
Kolekcia
Imagine Fun 2