Citát o víne II. - samolepka na stenu

3 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Citát o víne II. doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. ,, Je viac filozofie vo fľaši vína, než je vo všetkých knihách ". Tento citát povedal Louis Pasteur, francúzsky biológ, chemik a lekár, jeden z najvýznačnejších vedcov 19. storočia. Ten človek vedel o čom hovorí. My teraz vďaka ľuďom ako on vieme, aký má víno chemický vzorec. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00215 Kategórie: Nálepky na stenu

12 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 7

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Čierna
Motívy
citát, víno
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
60 x 30 cm
Vhodné umiestnenie
Bar, Kaviareň, Kuchyňa, Obývačka, Pracovňa, Reštaurácia, Kancelária

Recenzie