Citát Muhammad Ali - nálepka na stenu - Farba: Čierna, Rozmery: 50 x 25 cm

Len u nás

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Citát Muhammad Ali doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Muhammad Ali, vlastným menom Cassius Marcellus Aladdin Mulligan Montmoreney O'Toole Clay je bývalý americký boxer v ťažkej váhe a jeden z najväčších športových osobností 20. storočia. Smrť Muhammada Aliho otriasla celým svetom. Podľa mnohých ľudí sa jednalo o najlepšieho boxera všetkých čias. Či už s tým súhlasíme, alebo nie, Ali bol a vždy bude zdrojom nekonečnej inšpirácie. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00196-19 Kategórie: Nálepky na stenu

16 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá

Skladom - doručenie do 3 dní Kvôli vysokým teplotám vo vozidlách dopravcov sme nútení posunúť odoslanie samolepiek na stenu.
ks
Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Signálna žltá Zlato žltá Žltá Světle žltá Sirovo žltá Tmavo červená Červená Svetlo červená Oranžovo červená Oranžová Pastelovo oranžová Svetlo oranžová Baklažán Růžová Fialová Šeřík Svetlo ružová Tmavo modrá Kráľovská modrá Modrá Enciánovo modrá Azúrovo modrá Svetlo modrá Ľadovo modrá Tyrkysová Tmavo zelená Zelená Svetlo zelená Limetková zelená Hnedá Svetlo hnedá Tmavo šedá Strieborno šedá Zlatá viacfarebná
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Bar, Detská izba, Kaviareň, Izba teenagera, Pracovňa, Reštaurácia, Kancelária
Téma
Art, Citáty, Ľudia a postavy, Nápis, Osobnosti, Šport
Zafarbenie
Čiernobiele Farebné
Rozmery
50 x 25 cm, 70 x 35 cm, 100 x 50 cm

Máte otázku?

Kontaktujte nás!