Camo Hnědá - tapeta na stenu

Len u nás

40 bodov do vernostného systému Prémiová dizajnová tapeta


Prémiová tapeta Camo Hnědá od víťazov dizajnérske súťaže Elle 2016 v kategórii Wall Art. Veľkolepé snímky boli vybrané tak, aby vytvorili jednu z najúžasnejších kolekcií tapiet od značky MINDTHEGAP. Starobylé symboly, starožitné patenty a kresby, slávne matematické vzorce alebo ikonické fotografie sú ingrediencie prvé kolekcie tejto značky. Kolekcia je vhodná pre akýkoľvek typ interiéru, zvlášť pre milovníkov Vintage alebo Eclectic style dizajnu. Tapeta je vyrobená z novej generácie netkaných substrátu a tlačená s ekologicky šetrnými farbami, vďaka tomu ju možno nalepiť na akýkoľvek typ vnútorné steny. Tapeta je dodávaná v roliach o šírke 52 cm a dĺžke 300 cm, kde v jednom balení sú 3 role, ktoré dohromady pokryjú plochu 4,65 m2. viac >>
Výrobca: MINDTHEGAP. Kód: WP20202 Kategórie: Tapety na stenu pozadie a vzory

160 EUR s DPH

Alternatívne produkty 0

MINDTHEGAP logo

Buďte trendy rovnako ako táto Transylvánska značka, ktorá spája retro motívy so súčasnými vzormi a tým dáva vzniknúť neobyčajným dekoráciám, ktorými sa vyníma nielen v Rumunsku, ale získava ocenenie po celom svete. Táto značka privádza k životu tradičné myslenie zmiešané s trochou modernizmu a vytvára tak absolútne unikátny koncept. Inšpirujú sa každodenným životom, do ktorého vkladajú nádych minulosti a tým tapetám dodávajú intímný a tajomný vzhľad. Tapety tejto kolekcie ocení každý, kto má rád originálný vintage a retro štýl.

Dizajnéri MINDTHEGAP získali prestížne ocenenie Elle 2016 v kategórii Wall Art.

Príslušenstvo 5

Parametre

Kategória
Tapety na stenu, Prémiové tapety
Farba
Čierna Šedá Zelená Hnedá
Motívy
imitácia materiálov
Materiál
Vliesová tapeta Premium
Rozmery
3ks rolka 52x300 cm
Opakovanie motívu
60 cm

Recenzie

Návod lepenie fototapety na stenu

Ak sa odhodláte nalepiť si tapetu na stenu vlastnými silami, bude sa Vám tento návod hodiť. Naše tapety sú vyrobené z materiálov, ktoré zodpovedajú najvyšším svetovým štandardom a lepenie je veľmi jednoduché. Na konci článku si môžete návod stiahnuť.