Bubliny dvojfarebné - nálepka na stenu - Farba: Čierná a růžová, Rozmery: 2 x 50 x 50 cm

(1)

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Bubliny dvojfarebné doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Geometrické tvary sú veľmi obľúbenou a žiadanou dekorácií. Naše moderné samolepka je jednoduchá a krásna zároveň. Táto samolepka sa vyznačuje najmä svojou veľkou variabilitou. Na výber máte z niekoľkých farebných kombinácií a dvoch veľkostí. Rozstrihajte na jednotlivé časti a postupne podľa fantázie nalepte. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00413-48 Kategórie: Nálepky na stenu

18 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Čierna a červená Čierná a fialová Čierna a hnedá Čierna a modrá Čierná a růžová Čierná a zelená Čierná a žltá

ks

Alternatívne produkty 4

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Čierna a červená Čierná a fialová Čierna a hnedá Čierna a modrá Čierná a růžová Čierná a zelená Čierná a žltá
Motívy
bubliny
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
2 x 30 x 30 cm, 2 x 50 x 50 cm
Vhodné umiestnenie
Bar, Kaviareň, Kuchyňa, Spálne, Obývačka, Izba teenagera, Pracovňa, Reštaurácia, Predsieň, Kancelária

Recenzie