Bruce Lee - nálepka na stenu - Farba: Čierna, Rozmery: 45 x 70 cm

Len u nás

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Bruce Lee doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Bruce Lee bol herec, majster a popularizátor bojových umení. Venoval sa tréningu bojových umení, čo ho neskôr doviedlo na filmové plátno. Svoju hereckú prác ovplyvnil natáčania a popularitu súdobých akčných filmov. Krátko po svojej smrti sa stal legendou a dodnes je známy ako najvplyvnejší osobnosť bojových umení 20. storočia. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00474-74 Kategórie: Nálepky na stenu

18 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna Šedá Svetlo červená Fialová Modrá Ľadovo modrá Zelená Svetlo zelená Hnedá

Skladom - doručenie do 3 dní Kvôli vysokým teplotám vo vozidlách dopravcov sme nútení posunúť odoslanie samolepiek na stenu.
ks
Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Signálna žltá Zlato žltá Žltá Světle žltá Sirovo žltá Tmavo červená Červená Svetlo červená Oranžovo červená Oranžová Pastelovo oranžová Svetlo oranžová Baklažán Růžová Fialová Šeřík Svetlo ružová Tmavo modrá Kráľovská modrá Modrá Enciánovo modrá Azúrovo modrá Svetlo modrá Ľadovo modrá Tyrkysová Tmavo zelená Zelená Svetlo zelená Limetková zelená Hnedá Svetlo hnedá Tmavo šedá Strieborno šedá Zlatá Čierná a zelená viacfarebná
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Bar, Detská izba, Kaviareň, Izba teenagera, Pracovňa, Kancelária
Téma
Art, Filmy, Ľudia a postavy, Osobnosti, Šport
Zafarbenie
Čiernobiele Farebné
Rozmery
45 x 70 cm, 60 x 90 cm, 80 x 120 cm

Máte otázku?

Kontaktujte nás!