Bon Appétit - nálepka na stenu - Farba: Čierna, Rozmery: 50 x 10 cm

2 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Bon Appétit doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. ,, Dobrú chuť ". Ak milujete jedlo a nielen francúzske, je táto samolepka určená práve pre Vás. Rozveseľte seba, alebo Vašu návštevu, doplňte svoju kuchyňu, bar či obývačku týmto nápisom. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00313-19 Kategórie: Nálepky na stenu

9 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá

Skladom - doručenie do 3 týždňov Odoslanie zvyčajne do 2 dní, doručenie za 3 - 4 dni
ks
Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Žltá Svetlo červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Svetlo zelená Hnedá
Motívy
citát, Francúzsko, kuchyně, nápisy, Paríž
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Kuchyňa, Reštaurácia
Rozmery
50 x 10 cm, 75 x 15 cm, 100 x 20 cm

Máte otázku?

Kontaktujte nás!