Big City Life - fototapeta - Materiál: Samolepiaci vinylová tapeta

Poňatie "glamour" v kombinácii s modernou architektúrou sa stalo inšpiráciou pre pôvodné ručne maľovanú kresbu. Jej autorkou je Zuzana Biela vystupujúci tiež pod umeleckou prezývkou "zzknw". Dielo nesie názov "Big City Life" a zobrazuje módne motív afroamerickej krásky provokatívne pózující na svojej zebre na neworské triede. Moderný obraz zaujme na prvý pohľad svojím prepracovaným štýlom s mnohými detailmi za použitia zmyselných farebných tónov. Dodajte svojmu interiéru štýl a osobitý nádych vďaka tejto originálne nástenné dekoráciu.

Fototapety ponúkame v dvoch variantách:

Vinylová fototapeta - tapeta s hrubším, matným vinylovým povrchom a trvalým podkladom z netkanej textílie. Tento typ materiálu je odolný proti deformovaniu a rozťahovanie a je vhodný aj na staršie či nerovné omietky. Lepí sa pomocou lepidla na tapety.

Samolepiaci vinylová fototapeta - táto špeciálna matná samolepiaca tapeta je vhodná na hladké i hrubé steny. Tento materiál vďaka svojej tenkosti a silnému lepidlu veľmi dobre priľne k polepované ploche a nechá pekne vyniknúť štruktúru múru. Veľmi jednoduchá aplikácia bez použitia lepidla.

Formát fototapety Vám radi upravíme na iný rozmer. Ak sa Váš vlastný rozmer výrazne líši od ponuky, môže byť cena prepočítaná. V takom prípade Vám po objednaní zašleme novú cenu na Váš email alebo Vám zavoláme.
viac >>

Výrobca: GLIX. Kód: P00198-5 Kategórie:

Produkt už nie je v ponuke