Big City Life - fototapeta - Materiál: Samolepiaci vinylová tapeta

25 bodov do vernostného systému


Poňatie "glamour" v kombinácii s modernou architektúrou sa stalo inšpiráciou pre pôvodné ručne maľovanú kresbu. Jej autorkou je Zuzana Biela vystupujúci tiež pod umeleckou prezývkou "zzknw". Dielo nesie názov "Big City Life" a zobrazuje módne motív afroamerickej krásky provokatívne pózující na svojej zebre na neworské triede. Moderný obraz zaujme na prvý pohľad svojím prepracovaným štýlom s mnohými detailmi za použitia zmyselných farebných tónov. Dodajte svojmu interiéru štýl a osobitý nádych vďaka tejto originálne nástenné dekoráciu.

Fototapety ponúkame v dvoch variantách:

Vinylová fototapeta - tapeta s hrubším, matným vinylovým povrchom a trvalým podkladom z netkanej textílie. Tento typ materiálu je odolný proti deformovaniu a rozťahovanie a je vhodný aj na staršie či nerovné omietky. Lepí sa pomocou lepidla na tapety.

Samolepiaci vinylová fototapeta - táto špeciálna matná samolepiaca tapeta je vhodná na hladké i hrubé steny. Tento materiál vďaka svojej tenkosti a silnému lepidlu veľmi dobre priľne k polepované ploche a nechá pekne vyniknúť štruktúru múru. Veľmi jednoduchá aplikácia bez použitia lepidla.

Formát fototapety Vám radi upravíme na iný rozmer. Ak sa Váš vlastný rozmer výrazne líši od ponuky, môže byť cena prepočítaná. V takom prípade Vám po objednaní zašleme novú cenu na Váš email alebo Vám zavoláme.
viac >>

Výrobca: GLIX. Kód produktu: P00198-5

100 EUR s DPH

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)

Vypredané
ks

Vinylové fototapety 

Tapeta s hrubším, matným vinylovým povrchom a trvalým podkladom z netkanej textílie. Tento typ materiálu je odolný proti deformovaniu a rozťahovanie, navyše prepúšťa vodnú paru, takže steny Vášho interiéru môžu "dýchať". Lepenie vinylové fototapety je extrémne jednoduché: lepidlo nanášame iba na povrch steny, čo znižuje riziko poškodenia tapety a navyše umožňuje jemné úpravy pri jej kladení. Lepidlo je súčasťou balenia. Táto fototapeta maskuje všetky nerovností múrov a technológie UV tlače garantuje najvyššiu kvalitu farieb.

Samolepiace vinylové fototapety 

Táto špeciálna matná samolepiaca fototapeta vyrobená z vinylovej fólie je vhodná na hladké i hrubé steny. Tento materiál vďaka svojej tenkosti a silnému lepidlu veľmi dobre priľne k polepované ploche a nechá pekne vyniknúť štruktúru múru. Veľmi jednoduchá aplikácia bez použitia lepidla.

Výhodou oboch materiálov je ich ľahké lepenie. Tapety dodávame rozdelené do panelov šírky 60 cm.Kategória
Fototapety na stenu
Materiál
Samolepiaci vinylová tapeta, Vinylová tapeta
Vhodné umiestnenie
Bar, Kaviareň, Kuchyňa, Spálne, Obývačka, Izba teenagera
Téma
Abstraktné, Art, Dizajnová tapeta, Ľudia a postavy, Mesto, Zvieratá
Zafarbenie
Farebné
Vlastný rozmer
Ak sa Váš vlastný rozmer výrazne líši od ponuky, môže byť cena prepočítaná. V takom prípade Vám po objednaní zašleme novú cenu na Váš email alebo Vám zavoláme.

Príslušenstvo 1

Kontaktujte nás!