Basketbalista - nálepka na stenu - Farba: Čierna, Rozmery (šírka x výška): 9 x 12 cm

1 bod do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Basketbalista doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Vyzdobte svoju miestnosť samolepkou na stenu určenú pod vypínače. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00207-1 Kategórie: Nálepky na stenu

6 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Čierna

ks

Alternatívne produkty 10

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Pre deti, Samolepky na stenu
Farba
Čierna
Motívy
muž, pre deti, sport
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery (šírka x výška)
9 x 12 cm
Téma
Detské, Ľudia a postavy, Na vypínač, Šport
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kaviareň, Kuchyňa, Spálne, Obývačka, Izba teenagera, Predsieň
Zafarbenie
Čiernobiele Farebné

Recenzie