Banksy "Maid" - nálepka na stenu

(1)

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Banksy "Maid" doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Nie je nad to zamiesť problémy pod koberec, respektíve za múr. Slávna chyžná stvárnená anglickým umelcom Banksym vnesie trochu vtipu a zveličenia do Vášho interiéru.Autorom je Banksy, čo je pseudonym anglického street art umelca pochádzajúceho z bristolskej undergroundovej scény, ktorého skutočná identita je neznáma. Banksyho diela sú často satirická a nesú politické či kultúrne posolstvo. Jeho street art, ktorý kombinuje graffiti s využitím šablónové techniky, sa objavil v Londýne aj v iných mestách po svete. Banksy tiež vytvoril v roku 2010 uvítacej skeč v seriáli Simpsonovci v diele MoneyBART. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00097 Kategórie: Nálepky na stenu

18 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Čierna Šedá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá Čierna a červená Čierna a hnedá

ks

Alternatívne produkty 8

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá Čierna a červená Čierna a hnedá
Motívy
art, Banksy, celebrity
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery (šírka x výška)
60 x 50 cm, 80 x 60 cm, 120 x 90 cm
Vhodné umiestnenie
Bar, Kaviareň, Kuchyňa, Izba teenagera, Reštaurácia, Predsieň

Recenzia

Recenzie