Banksy "Girl with Baloon" - nálepka na stenu - Farba: Čierna a červená, Rozmery: 30 x 70 cm

-6%

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Banksy "Girl with Baloon" doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Silueta malej dievčatka, ktorá nechá svoj balónik v tvare srdca stúpať do oblakov. Posiela ho nahor spolu so svojím tajným prianím. Samolepka, ktorá dá Vášmu domovu príjemný pocit bezpečia, spolupatričnosti i nádeje. Túto grafiku objavili jedného rána v ulici Londýna a hneď si získala svoju pozornosť. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód produktu: P00100-16

17 EUR s DPH Pôvodná cena 18 EUR, Ušetríte 6% (1 EUR)

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna a červená Biela a červená Šedá a červená

Skladom Kvôli vysokým teplotám vo vozidlách dopravcov sme nútení posunúť odoslanie samolepiek na stenu.
ks
Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.


Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Signálna žltá Zlato žltá Žltá Světle žltá Sirovo žltá Tmavo červená Červená Svetlo červená Oranžovo červená Oranžová Pastelovo oranžová Svetlo oranžová Baklažán Růžová Fialová Šeřík Svetlo ružová Tmavo modrá Kráľovská modrá Modrá Enciánovo modrá Azúrovo modrá Svetlo modrá Ľadovo modrá Tyrkysová Tmavo zelená Zelená Svetlo zelená Limetková zelená Hnedá Svetlo hnedá Tmavo šedá Strieborno šedá Zlatá viacfarebná
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kaviareň, Obývačka, Izba teenagera
Téma
Art, Banksy, Ľudia a postavy, Street Art
Zafarbenie
Farebné
Rozmery
30 x 70 cm, 50 x 100 cm
Kontaktujte nás!