Banksy "Girl with Baloon" - nálepka na stenu - Farba: Čierna a červená, Rozmery: 30 x 70 cm

-6% Len u nás

4 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Banksy "Girl with Baloon" doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. Silueta malej dievčatka, ktorá nechá svoj balónik v tvare srdca stúpať do oblakov. Posiela ho nahor spolu so svojím tajným prianím. Samolepka, ktorá dá Vášmu domovu príjemný pocit bezpečia, spolupatričnosti i nádeje. Túto grafiku objavili jedného rána v ulici Londýna a hneď si získala svoju pozornosť. viac >>


Kategórie: Nálepky na stenu ľudia a postavy Výrobca: GLIX Kód: P00100-16

17 EUR s DPH Pôvodná cena 18 EUR, Ušetríte 6% (1 EUR)

Spresnite výber produktu. Rozmery (šírka x výška)
Čierna a červená Biela a červená Šedá a červená

Skladom Kvôli vysokým teplotám vo vozidlách dopravcov sme nútení posunúť odoslanie samolepiek na stenu.
ks
Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.


Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Čierna a červená Biela a červená Šedá a červená
Motívy
art, Banksy, celebrity
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Kaviareň, Obývačka, Izba teenagera
Rozmery
30 x 70 cm, 50 x 100 cm
Kontaktujte nás!