Banksy "I am your father" - nálepka na stenu

Viac farebných variant

6 bodov do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom interiéri? Nápaditá a originálna nálepka na stenu Banksy "I am your father" doladí váš interiér netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na stenu, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinná metódou, ako výrazne odlíšiť svoj interiér od ostatných. S našimi nálepkami na stenu vykúzlite v niekoľkých minútach originálny dizajn vašich stien a vytvoríte útulné prostredie, v ktorom sa budete sami cítiť veľmi dobre. AT-ST aneb All Terrain Scout Transport je ľahký, ale účinný pozemné dron z armády Galaktického impéria. Nie je tak roztomilý ako R2D2, ale temnú stranu sily roztomilosť nezaujíma. Ak ste predchádzajúcim dvom vetám rozumeli, je táto samolepka na stenu od anglického street art umelca Banksyho presne pre Vás. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00108 Kategórie: Nálepky na stenu

24 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Modrá Zelená Hnedá

ks

Alternatívne produkty 59

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Kategória
Samolepky na stenu
Farba
Biela Čierna Šedá Žltá Červená Oranžová Růžová Fialová Zelená Hnedá
Motívy
abstrakcie, nápisy
Materiál
Samolepiací vinylová fólia
Rozmery
100 x 80 cm, 140 x 100 cm
Téma
Art, Banksy, Ľudia a postavy, Nápis, Street Art
Vhodné umiestnenie
Detská izba, Izba teenagera, Pracovňa
Zafarbenie
Čiernobiele Farebné

Recenzie