Avengers - nálepka na notebook

2 body do vernostného systému Kvalitná nálepka bez priesvitných okrajov Pri nákupe nad 20 EUR plastova stierka ZADARMO


Túžite po štýlovom notebooku? Nápaditá a originálna nálepka na notebook doladí váš Apple Macbook Air/Pro/Retina 13/15/17 netradičným spôsobom. Vyskúšajte nálepky na notebook, ktoré sú dostupnou a pritom veľmi účinnou metódou, ako ten svoj môžete odlíšiť od ostatných. viac >>
Výrobca: GLIX. Kód: P00910 Kategórie: Nálepky na notebook

10 EUR s DPH

Spresnite výber produktu.

ks

Alternatívne produkty 0

Benefity samolepky
Nálepky na stenu sú jedným z najjednoduchších a najkrajších spôsobov, ako skrášliť akúkoľvek miestnosť vo Vašom dome alebo kancelárii. Sú skvelou alternatívou k tapetám a môžu byť nalepené v priebehu niekoľkých minút. Samolepku môžete nalepiť na stenu - hladkú i hrubú omietku, drevené povrchy, sklo či zrkadlá, keramické obklady či kapoty automobilov.
Rozmerová variabilita, veľké množstvo farebných odtieňov aj prevedení a kvalitné materiály s dlhou životnosťou, to sú charakterizujúce rysy pre naše nálepky. Obstarajte si zaujímavé dekorácie na stenu a meňte si svoj interiér kľudne podľa momentálnej nálady. S našimi samolepkami to ide prekvapivo ľahko.
Každú nálepku na stenu dodávame vrátane prenosovej fólie a pri objednavke nad 20 EUR Vám ZADARMO pribalíme stierku pre perfektný prenos nálepky. Pre výrobu nálepiek na stenu používame vinylové fólie nemeckého výrobcu, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre dekorácie na interiérových stenách.

Parametre

Farba
Čierna
Motívy
nápisy, Avengers, Apple
Materiál
Samolepící vinylová fólie

Recenzie