3D Obraz na plátne - Silver Glitter Dahlia

12 bodov do vernostného systému


Arthouse Úžasná kolekcia Katarina z dielne anglickej značky arthouse obsahuje aj tento sivý obraz na plátne Silver Glitter Dahlia. Obraz je k dispozícii v rozmeroch 60x60 cm. Dodajte vašim interiérom úplne nový nádych originality a nápaditosti. Pre ešte výraznejší dokreslenie atmosféry možno kombinovať s ostatnými produktmi tejto kolekcie: tapetami a zrkadlami. viac >>
Výrobca: Arthouse. Kód: 4300 Kategórie:

48 EUR s DPH

Alternatívne produkty 4

Eastern Alchemy Arthouse

Katarina je kolekcia luxusných, hlbokých, reliéfnych vinylových tapiet a ďalších domácich dekorácií (zrkadlá, obrazy, vankúše). Návrhy tejto kolekcie od anglickej značky arthouse čerpajú inšpiráciu z prírody, geometrických tvarov, a klasických motívov. Prinášajú vám tak radu súčasných návrhov, perfektne sa hodiaci do akejkoľvek miestnosti.

Spoločnosť Arthouse z Manchestru, založená v roku 2000, je už niekoľko rokov jednotkou na českom trhu. Ide o jedného z popredných dodávateľov pre interiérové dekorácie, zameriavajúce sa na tapety. Ďalšími významnými produkty sú paravány, zrkadlá, vankúše a hodiny. Arthouse drží krok s dobou, preto sa inšpiruje aktuálnymi trendmi, a tým potom prispôsobuje svoje kolekcie. Sme hrdým partnerom tejto firmy a sme radi, že Vám môžeme ponúknuť dekorácie, ktoré svojím luxusom a kvalitou predčí Vaše očakávania.

Parametre

Kategória
Obrazy, Obrazy na plátne
Farba
Šedá
Motívy
3D, květiny, rastliny
Rozmery
60x60 cm
Typ obrazu
jednodielny
Kolekcia
Katarina
Povrch
Plastický, S trblietkami